نمی دونم قصد دقیق پسرها از فحش ناموسی دادن چیه؟! می خوان زور و قلدریشونو به رخ هم بکشن؟! خب بکشن. ولی چرا از اندام و خواهر مادر خودشون مایه می زارن؟!.

چند روز پیش داشتم با دوستم از کوچه ای رد می شدم که چند تا پسر دیلاق که مشخص بود خون به مغزشون نمی رسه داشتن باهم مثلاً حرف می زدن و تو بینش از الفاظ ناموسی هم استفاده می کردن!!!. علناً احساس کردم بهم شده. شاید مخاطبشون من و دوستم نبودیم. ولی زن ها و دخترها می فهمن، حتی هرزه ترین زنها هم بدشون می یاد از این فحشا و حرفای زننده. شاید اونا متوجه ما نبودن! و به قول خودشون به فلانشونم نبود!!! و انگار نه انگار که چندتا دختم کنارمونن. ولی خجالت و شرم و حیام خوب چیزیه. یکم مرد بودن!. یکم غیرت!.

یه قسمته پایتخت6 بود، نقی از دست مزاحم تلفنیه شاکی شده بود و هما و بچه ها رو از اتاق بیرون کرد و طرفو به قول خودش فحش کِش کرد!؟ (: ارسطو رو یادتونه فرار کرد؟!. حالا قیافۀ هما رو یادتونه وقتی از آشپزخونه بیرون اومد؟!.

من جا خوردم. با تعجب زیآد به آقاجانم می گم: نقی هم فحش می ده؟!. می خنده می گه: خب مرده دیگه!!.

راست می گه انگار الانه یکی از ملاکای مرد بودن فحش ناموسی دادنه!. یکی که بهش فحش می ده اونم باید بدتر فحش بده، هر کنشی واکنشی داره، قانون سوم نیوتون جریان داره. ولی چرا چند سال پیش که جنگ بود! مردامون قلدر بودن و بزن بهادر؟! اونا که یه فحش می شنیدن چشماشون از شرم و خشم قرمز می شد و دهن طرفو گِل می گرفتن.

اگر جنگ بشه، این مردای فحش کِش کن چطور می خوان بجنگن؟!. اینا که همینجوریش ناموسشونو حراج کردن.

خجالت بکشید که به خاطر یه چشم و هم چشمی! خواهر و مادرتونو بی عفت می کنید. تن و بدنشونو می لرزونید. 

حاشا به غیرت. زنده باد مرد.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها